Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis dunjacka  - Svart Levis dunjacka som jag köpte förra vintern. Använts varsamt men finns en liten skråma på höger armen.💕Kan skicka fler bilder med jackan på!!🙌
Dunjacka levis  - Strl m. Nypris 1295. Knappt använd
Levis dunjacka  - Använd en höst men inget mer, den är fortfarande fin och ser nästan ny ut, ett litet hål på vänster sida men går att sy!
Levis dunjacka S - Fraktar ej
Levis dunjacka - Super snygg, varm och trendig dunjacka från Levis som passar perfekt inför en kall vinter. Modellen är lite längre så den värmer mer. I använt men helt och rent skick.Passar storlek S-L
Levis dunjacka  - En skit snygg Levis dunjacka som är använd en höst men är fortfarande i hur bra skick som helst!
Levis dunjacka
Levis dunjacka  - 89 Levis dunjacka  - 90

Levis dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Levi's
Färg: Brun

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny jacka från Levis i storlek i storlek M. Färgen är mörkbrun och är glansig. Slutsåld. Nypris 1020.

Bella
Bella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!