Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Rosegold bomber jacka strl 38
Rosegold bomber jacka strl 38 - 89 Rosegold bomber jacka strl 38 - 90

Rosegold bomber jacka strl 38

Storlek: 38
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Missguided rose gold bomber jacket, storlek 38. Aldrig använt säljer för 100kr.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Bomber jacka - Rosa bomber jacka i storlek 36/s.
Bomber jacka  - Jätte cool och bekväm
Bomber jacka  - Säljer en bomber jacka från BIKBOK i strl XS. jag tycker den är som S. Men fråga gärna om måtten innan ni köper! Den är i fint skick. Finns inget fel med den. Inte använd så mycket! Säljer den för 80kr + frakt!
Zara Bomber Jacka  - Snygg bomberjacka för killar  St S
Oversized jacka strl 38 - Fin jacka i väldigt fin skick
Bomber jacka - snygg bomberjacka ifrån esprit. Gammal men inga defekter, använd fåtal gånger. Säljs pågrund av att den är för liten och kommer inte till användning. Skriv ifall frågor❤️
Fortsätt i appen →