Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka  - Säljer nu en jätte fin moncler jacka som har avtagpäls då den inte kommer till användning mer , storleken är 1 så jag tror det motsvarar xs,s  , pris går alltid att diskuteras 💕
Moncler jacka  - En super fin moncler jacka som passar både till våren, hösten och sommar kvällarna Storleken är 0  Nypris är 10 620 mitt pris 4500 (ÄKTA)  Finns ett litet hål vid kragen på baksidan men man ser det knappt
Moncler jacka  - Säljer denna Moncler jacka i bra skick , äkta såklart
moncler jacka  - En jätte snygg äkta moncler jacka med päls, pälsen är avtagsbar.  jackan är i jätte fint skick finns inga märken eller något liknade på jackan, skriv privat för fler frågor, kvitto finns, du får med påsar osv, skriv privat för fler bilder. Varm,skön
Moncler Jacka  - Säljer en svart dunjacka från Moncler!   I mycket bra skick som tyvärr inte kommer till användning längre. Har inte kvar kvittot.  Jackan har en etikett på insidan som bekräftar äktheten.   Hör gärna av er om ni har frågor!  Perfekt för kalla dagar.
Moncler jacka  - Säljer min så himla fina Moncler jacka. Modellen heter ”LANS GIUBBOTTO LANS JACKET” och är i storlek 1, vilket jag skulle säga motsvarar ish en storlek S. Nypriset är runt 8000-9000 men jag säljer för 3300kr. Köpt på vestiare collective. Jackan är i fint skick men tyvärr finns ett litet hål som är igensytt och tejpat på armen (därav priset). Detta är en så praktisk dunjacka som passar till alla tillfällen! 💕Jag har även verifierat jackan på Moncler code hemsidan och fått den bekräftad.
Moncler jacka
Moncler jacka - 0 Moncler jacka - 1 Moncler jacka - 2

Moncler jacka

Storlek: s/xs
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg moncler jacka jag säljer då den inte kommer till andvändning

Sellout
Sellout
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Grön  jacka från Zara - Quiltad grön jacka från Zara med hjärtformat mönster. Jackan är croppad, har rund halsringning och stängs med knappar framtill. Tillverkad i polyester och har två snedställda fickor. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Jätte snygg höst/vår jacka från Zara - Snygg höst/vår jacka från Zara. Jag säljer för 300kr + frakt som kunden betalar, priset kan diskuteras
Vit träningsjacka från Lululemon - Supersnygg vit träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har långa ärmar, hög krage och flera praktiska fickor med dragkedja. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för aktiva dagar.