Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med street vibe och exklusiv känsla.
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har hög krage, två sidofickor med dragkedja och tydliga quiltade sektioner. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med exklusiv känsla.
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med klassisk logga på ärmen. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Den är quiltad och har en snygg, modern look som passar perfekt när det är kallt ute.
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och fickor med tryckknappar. Ärmarna har en snygg fickdetalj med dragkedja. Perfekt för dig som gillar street och vill ha något som sticker ut.
Svart Moncler pufferjacka - Svart moncler jacka storlek L men passar även dem som har L, priset kan diskuteras
Svart pufferjacka från Moncler - Är i OK skick, dragkedjan för att stänga jackan är trasig men går att stänga med knapparna, samt ena fickan är dragkedja trasig. Dunet har börjat klumpa ihop sig. Osäker på om jackan är äkta eller inte. Vid frågor är det bara att höra av sig
Svart pufferjacka från Moncler - Allt i jackan är som den ska vara inget fel och man kan skannet fungerar bra på jackan.
Svart Moncler pufferjacka S - Säljer en svart pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har glansig finish, två dragkedjefickor fram, Moncler-logga på ärmen och quiltad design. Perfekt för kalla dagar med sin dunfyllda insida och klassiska look.
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - 0 Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - 1 Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - 2 Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - 3 Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - 4

Svart Moncler pufferjacka med dragkedja

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart moncler cardigan 1:1kopia.har använts ett par gånger. Den är bekväm med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har huva, Moncler-logga på vänster ärm och hel dragkedja. Insidan har ett coolt serietryck och etikett med QR-kod och den har även nfc scanning på märket. Perfekt för dig som vill ha en snygg och bekväm jacka.

bakr
bakr
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Mörkblå fleecejacka från Helly Hansen - Super fin helly Hansen teddyjacka | Storlek S | Skick 10/10 Nyskick | Nypris 2200:- mitt pris 1149:-|
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!