Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler. Jackan har en glansig finish och är utrustad med dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen. 🖤 med pris lapp på ny
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish. Jackan har en dragkedja framtill och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyligare dagar med stil.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart gammal moncler jacka från 60-70 talet (vintage och ärvd av äv min morfar) ”insidans tecknade serie detalj var borttagen ett tag sedan för att den höll på att komma av efter att den virdrörde ett vasst föremål ett tag sedan” bild#5, jackan går därav inte heller att scanna med mobil men det finns dock artikel nummer på jackan,  ifall det är något man vill så kan man kp och så visar jag bild så får ni söka upp och pris kan även diskuteras, jackan har sentimentalt värde o ä vintage
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick, storlek S/XS  dam.               Jackan har en quiltad design med dragkedja framtill och en hög krage. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Den är mycket sparsamt använt och endast ett fåtal gånger!                                     Det medföljer även en ”påse” till som gör det lätt att packa med den. En stilren och varm jacka för alla tillfällen!
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och ikonisk logga på bröstet. Jackan har en dragkedja i rött, vitt och blått samt praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar! Helt ny men den är lite liten på mig så jag säljer den priset kan sänkas. men har ni några frågor kan skriva.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en avtagbar huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar med sin varma och puffiga design. Moncler-loggan syns tydligt på ärmen. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart dunjacka från Moncler - Äkta Moncler jacka i bra kvalité och skick. Skulle säga den är som ny. Priset går att diskutera och fråga gärna om ni vill se fler bilder😍storleken är 1 men skulle säga XS-S själv.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en praktisk ficka på ärmen med Moncler-logga. Perfekt för kyligare dagar.
Svart dunjacka från Moncler
Svart dunjacka från Moncler - 89 Svart dunjacka från Moncler - 90 Svart dunjacka från Moncler - 91 Svart dunjacka från Moncler - 92 Svart dunjacka från Moncler - 93

Svart dunjacka från Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från Moncler med dragkedja och ribbade ärmar. Jackan har ett stilrent märke på ärmen och är perfekt för kyligare dagar. Den är designad med en quiltad look och har praktiska fickor med dragkedjor den är k0pia men är som en äkta nfc funkar allt som det ska storlek s men passar xs

August
August
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!