Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Skinnjacka inget fel på✨
Skinnjacka - En skitsnygg skinnskjorta/ jacka. Säljer då den ej kommer till användning.  Oanvänd och i topp skick.  Säljer för 250 kr.
Skinnjacka - Skinnjacka i storlek S från Zara. Nyskick. Tyvärr har jag inte bild på men den är normal i storlek. Inte oversize eller liten.❤️
Skinnjacka - Använd 1 gång. Snygg skinnjacka från Chiquelle. Snygg både knäppt och öppen.
Skinnjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar med allt!! Använts fåtal gånger, så jackan är i ett jättebra skick❤️ Köpt på Jack&jones på killavdelningen så den är lite stor på mig, vilket jag tycker är jättesnyggt😍nypris 600kr❤️
Skinnjacka  - Skinnjacka från Chiquelle storlek 38 passar xs-s. Nypris 800kr. jättebra skick, helt oanvänd.
Skinnjacka  - Säljer denna fina skinnjacka från Nelly som inte längre används. I fint skick förutom ett hål som syns på tredje bilden i innertyget. Storlek 38🌟
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90

Skinnjacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skinnjacka från missguided i strl 38

Ebba Lindblom
Ebba Lindblom
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla