Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Marinblå vinterjacka
Marinblå vinterjacka - 89 Marinblå vinterjacka - 90 Marinblå vinterjacka - 91

Marinblå vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

490 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna as nice marinblåa vinterjacka som inte säljs längre😍 Den är lagom oversize o jätte varm!! Perfekt nu på vintern. Nypris var 930kr

Carla
Carla
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå vinterjacka - Snygg vinterjacka som är i jättebra skick. Inga defekter! Är en storlek S men sitter som en M. Pris går alltid att diskuteras! Passsr bra till vintern💗
 marinblå vinterjacka - Super fin jacka från sportswear! Skulle säga att den nästan är i helt nytt skick då jag bara användt den ca 4 ggr💓( vet inte riktigt vilken storlek det är men uppskattar den till xss/xs)
Marinblå Höst och Vinterjacka - Säljer denna marinblåa jackan med beige innetyg som passar perfekt inför det kallare vädret. Den är väl använd men fortfarande i gott skick och har inga tecken på slitage. Går att justera passformen i midja och jackans nedre kant med hjälp dragskor. Jacka  knäppa med dragkedja och knappar och den har fyra fickor på framsidan. Storleken är 160.
Marinblå vinterjacka - Marinblå vinterjacka med silver detaljer. Knappt använd, i väldigt bra skick
Morris vinterjacka i marinblå.  - Morris lady dun vinterjacka i storlek S men kan också passa M! Väldigt fin passform i ett bra skick, inte använd många gånger! Fin och fluffig äkta pälskrage! Original pris låg på 8000.
Vinterjacka Marinblå - Använd men är i bra skick.
Marinblå vinterjacka från Parajumpers - Säljer en marinblå vinterjacka från Parajumpers i mycket bra skick. Jackan är perfekt för kalla dagar med sin varma och skyddande design. Den har en slim fit passform och är utrustad med praktiska detaljer som dragkedja och knappar. Perfekt för vinterns äventyr! ❄️ Pris kan diskuteras vid snabb affär (:
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.