Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fatima parka - Säljer då den inte kommer till användning.
Fatima parka - Hej säljer nu min fina Fatima parka köpt från vivanilla nypris :4800 använd en vinter i bra skick helt ny pris kan diskuteras
Fatima Parka Jacka - Hej! Säljer min nästan helt nya Fatima parka jacka som är köpt från Femenina of Sweden för 3999kr. Endast använt ungefär 2 gånger och säljer för 2500.
Fatima parka  - Fatima parka, köpte den slutet av 2019 på glittershoppen. Nypris på jackan är 3999kr, säljer för 2000. Använd ett fåtal gånger, i super fint skick. Skickar självklart bilder privat på jackan vid intresse! 😊
Fatima parka jacka  - Säljer denna Fatima parka jacka med äkta päls som är i jättebra skick, den värmer så mkt och den sitter jätte bra på, har haft den ett tag men de är ej min stil längre, är öppen för byten och priset kan diskuteras❤️
Fatima parka  - Äkta päls. Storlek XS kan andvändas både som S. Har sj köpt den för 5000kr. Köptes för en vecka sen. Kan också tänka mig byta mot en beige Fatima parka.
Fatima Parka  - nyskick, använt några gånger.
Fatima parka jacka  - Hej, lägger ut igen då de bara funnits oseriösa köpare. Jackan är i xs/s och som ny. Säljer den då jag har för mycket vinter jackor samt behöver pengarna
Fatima parka
Fatima parka  - 89 Fatima parka  - 90

Fatima parka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor

680 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer för enbart 680kr+ frakt🖤

fashionicon
fashionicon
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Moncler cardigan  - 9.5/10
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs