Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance jacka - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design, två sidofickor med dragkedja och justerbar nederkant. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Storlek M. Mycket bra skick
Peak performance jacka - Peak performance ”skidjacka” funkar bra nu till vintern. Nypris ca 3500kr. Som ny!
Peak Performance jacka  - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med puffad design och huva. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look med diskret logga på bröstet.
Peak Performance jacka - Svart dunjacka från Peak Performance i storlek M. Jackan har huva, dragkedja framtill och ett quiltat mönster. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look. Materialet är syntet och dun, vilket gör den både lätt och varm. Jackan har en defekt på höger arm som är lagat med en laglapp. Syns lite grann men går att laga bättre. Annars i okej skick!
Peak performance jacka - Säljer min Peak Performance Jacka som är väl omhändertagen. Perfekt för höst väder och även vinter. Jackan har ett spänne på botten som förhindrar att kyla och snö kommer in om man t.ex. ska åka skidor. Jackan har storlek M men stor i storleken så skulle säga att den passar även L enkelt.
Peak performance jacka  - Jätte fin peak jacka som ALDRIG har används. Men har haft den ganska länge men den har ALDIRG kommit till användning Färgen är typ blå/svart men mest svart.
Peak performance jacka  - Använts lagom förra höst, mycket bra skick  Köptes för 2599kr
Peak performance jacka - Säljer nu min peak performance jacka då den inte kommer till användning längre. Inga skador så jackan är i fint skick. Pris går att diskuteras
Peak performance jacka
Peak performance jacka - 89 Peak performance jacka - 90 Peak performance jacka - 91

Peak performance jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min glansiga peak performance jacka för jag köpt en ny. Den är i 10/10 skick utan defekter. Den är köpt för 1700. Perfekt för hösten/vintern. Går att disskutera pris, hör av er vid frågor.

Anton
Anton
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Jätte snygg höst/vår jacka från Zara - Snygg höst/vår jacka från Zara. Jag säljer för 300kr + frakt som kunden betalar, priset kan diskuteras
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.