Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glansig Peak performance jacka - Säljer min jätte fina peak jacka. Köptes för någon månad sen för ca 1700kr och säljer nu för 900kr. Strl 150 men skulle säga att den är en liten xs. Har ett litet märke på jackans ärm då jag sytt ihop ett hål men inget som märks, skriv för frågor!!💓💓
Peak performance jacka - Denna peak performance jacka är i väldigt bra skick enligt mig och är väldigt snygg och populär
Peak performance jacka  - Superfin peak performance jacka  i Storlek S. Använder ej längre så därför säljs den. Väldigt skön och varm perfekt till vintern 🫶🏼
Peak performance jacka - Blå Peak performance jacka.
Peak performance jacka - Peak performance jacka i mycket bra skick. Storlek 164 men kan motsvara xs/s. Skriv vid intresse💞 nypris ca 2800
Peak performance jacka - Säljer min fina och sköna peak performance jacka då jag köpt en ny jacka. Den är mycket sparsamt använd och har inga defekter. Storlek M, men passar mig med S. Köpt för 2400kr. Skriv för frågor eller bilder❤️pris kan diskuteras!
Peak performance jacka - Säljer min peak performance jacka då den inte kommer till användning bara använd enstaka gång. Bra skick!❤️
Peak performance jacka  - En peak performance jacka som är i väldigt bra skick, har använts ett par gånger bara pris kan diskuteras men inget mindre än 800kr. Den är mörkblå
Peak performance glansig jacka
Peak performance glansig jacka  - 89 Peak performance glansig jacka  - 90

Peak performance glansig jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna snygga jacka då den inte kommer till användning. Använd endast förra vintern och då jag köpte den som ny. Storlek M men passar dig som är S. Det är en dunjacka som passar till den kalla vintern. Om någon har frågor är det bara att höra av sig. 💗💗💗(Budgivning ligger på 800kr) köp direkt för 1100kr

Kira Ekdahl
Kira Ekdahl
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.