Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance jacka - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design, två sidofickor med dragkedja och justerbar nederkant. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Storlek M. Mycket bra skick
Peak Performance Jacka - Peak performance jacka med litet hål på armen annars bra skick skriv om ni undrar något mer!
Peak performance jacka  - Superfin peak performance jacka  i Storlek S. Använder ej längre så därför säljs den. Väldigt skön och varm perfekt till vintern 🫶🏼
Peak performance Jacka - Perfekt jacka för vintern! Kan också användas som skidjacka! Aldrig använd och har bara varit liggandes och är hel och ren! ☺️ storlek S
Peak Performance Jacka - Säljer en jättefin Peak Performance-jacka i färgen svart. Jackan är nästan helt ny och i mycket gott skick, inga defekter eller slitage.  Det här är den lite dyrare modellen som har mycket värme och inte som de andra tunnare då det här är vinterjackan.                                                Skriv gärna vid frågor eller om du vill ha fler bilder. 😊
Peak performance jacka - Helt ny använd 4 ggr ungefär. Säljes för den är för liten. Inget slitage eller något sånt 10/10 i skick Skickar foton vid intresse. Bara seriösa tack. Betalning via appen.
Peak Performance jacka - Säljer en svart parkajacka från Peak Performance. Jackan har både dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i fint skick utan synliga skador men i begagnat skick. Jag tar i mot  prisförslag så skriv vid intresse eller frågor.
Peak performance jacka
Peak performance jacka  - 0 Peak performance jacka  - 1 Peak performance jacka  - 2

Peak performance jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt fin och varm peak jacka som är perfekt till det kalla vintervädret, skulle säga att skicket är runt 9/10 därmed priset. Storlek S men passar mig som är 186

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jack and Jones rock  - En väldigt fräsch och Grisch rock som är använd cirka 2-3 gånger. Säljer pågrund av att den är för liten för mig. Jag är  187 cm lång så den är stor i storleken:
Grå sneakers i mocka - Snygga grå sneakers i mocka med snörning. Perfekta för en stilren look. De har en klassisk design med låg profil och matchande grå sulor. Skorna är ifrån Garment project och ligger ungefär på 1500 nypris.
Mörkblå dunjacka med huva - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från EDC. Jackan har en avtagbar huva med knappar där bak. En väldigt snygg och bra jacka för er som gillar monclers sortiment då den liknar en Maya. Jackan är i storlek XL men passar mig som är ungefär 185.
Svarta Christian Louboutin - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin med coola nitar på ovansidan. Skorna har en klassisk rund tå och snörning. Den ikoniska röda sulan ger en extra touch av stil. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Beige overshirt från John Henric - Stilren beige overshirt från John Henric med klassisk krage och tre fickor framtill. Jackan har knäppning med knappar och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Svart stickad tröja med rött hjärta - Snygg svart stickad tröja med ett rött hjärta broderat på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt till jeans för en clean look.
Beige overshirt med stora knappar - Snygg beige overshirt med fyra stora svarta knappar framtill och två bröstfickor med lock och knapp. Rak passform och klassisk krage. Perfekt att bära öppen eller stängd över en t-shirt. Materialet känns slitstarkt och har en matt finish.
Vit pufferjacka från Trapstar - Vit/cremefärgad pufferjacka från Trapstar i slätt, lätt glansigt syntetmaterial med tjock vaddering och horisontella paneler. Kort, rak modell med hög vadderad krage, huva, dragkedja framtill och två sidofickor. Rund Trapstar-logga på bröstet och elastiska avslut vid ärmarna. STORLEK S MEN SITTER SOM M
Mörkblå pufferjacka med fickor - Mörkblå, lätt vadderad pufferjacka i slätt syntetmaterial med diskret glans. Rak modell med hög krage, långa ärmar och resår i nederkanten. Jackan har dragkedja framtill med skyddande knappslå, två bröstfickor med lock och knappar samt två sidfickor. Liten triangelformad logotyp på ena ärmen. STORLEK M SITTER SOM M/L
Mörkblå pufferjacka från Moncler - Mörkblå Moncler-pufferjacka i glansigt syntetmaterial med lätt vaddering och horisontell kviltning. Ett par defekter på den, två små hål som knappt syns på långt avstånd, eller om det är mörkt ute. Storlek M3
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →