Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Puff jacka - Jättenajs o skön till höst o vinter 👌👌👌
Vinter puffer jacka  - Säljer min vinterjacka, endast använd en vinter 💕
Svart puffer jacka  - Svart puffer jacka från H&M. Helt ny aldrig använd, bara provad.  Ganska stor i storleken strl 164 men på bilden är den en vuxen som har den på sig. Skulle säga att den motsvarar en liten xs.
Puffer jacka - Säljer denna jacka ifrån hm som va super populär förra året. Inga defekter🤍
Puffer jacka  - Är 170cm  Gammal jacka men aldrig använd!!!
Puffer jacka - En väldigt varm jacka inför vintern som inte kommer till användning då den är för stor för mig💞
Svart puffer jacka - Jätte fin basic svart puffer jacka som jag har använt under vintern❤️(lånade bilder)
Svart puffer jacka  - Svart vinterjacka från hm. Väldigt populär förra året men kommer inte till användning. Storlek xs men passar s Skriv vid intresse 💕 Slut såld på hemsidan
Puffer Jacka
Puffer Jacka - 89 Puffer Jacka - 90 Puffer Jacka - 91

Puffer Jacka

Storlek: s
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min svarta puffer jacka från H&M, den är i fint skick. den är i storlek s men oversized så passar mig som är en xs men även en m beroende på hur man vill att sen ska sitta. köparen står för frakten

Livia
Livia
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten