Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd skinnjacka
Röd skinnjacka  - 89 Röd skinnjacka  - 90

Röd skinnjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd skinnjacka med grå luva som går att ta på och av. Köpt på new torkar, knappt använd.

Melindaleo
Melindaleo
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg röd skinnjacka   - Snygg röd skinnjacka från Livelo. Använts ett par gånger.
Röd quiltad skinnjacka från Petroff - Säljer en röd quiltad skinnjacka från Petroff med cool retrostil. Jackan har ribbade muddar, tryckknappar och dragkedja framtill. Insidan är fodrad med röd satin och har ett stort Petroff-tryck. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik jacka!
Röd skinnjacka  - Jättefin!!!!!
Röd skinnjacka - Röd skinnjacka märke daria. Strl 52 (L)
Röd skinnjacka från Cortefiel - Säljer en snygg röd skinnjacka från Cortefiel med dragkedja framtill och diskreta dekorativa sömmar på axlarna. Jackan har hög krage och en klassisk, figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg. Färgen är röd/aprikos
Röd skinnjacka ❤️ - Vintage skinnjacka köpt på Emmaus för några år sedan ❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.