Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fluffig rosa jacka  - Söt, fin, rosa fluff jacka från NA-KD i bra skick. Så gulligt till hösten eller sena sommar kvällar!
Rosa fluffig jacka  - Rosa fluffig jacka från Gina tricot. Storlek S, knappt använd. Köparen står för frakten!💗
Fluff jacka - Fint skick
Fluff jacka - Rosa ( lite ljusare i verkligheten ) Jacka teddy jacka
Rosa fluffig jacka  - Superfin och mysig jacka. Passar perfekt för höst/vår. Hela fodret är av det mjuka materialet och kragen går att knäppa med två spännen som sitter på.
Rosa fluff jacka  - Nästan aldrig använd. Storlek XL Jag själv är S-M så den är otroligt liten i storleken. Passar dig som har storlek S-M
Rosa fluffig jacka
Rosa fluffig jacka - 89 Rosa fluffig jacka - 90

Rosa fluffig jacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fluffig rosa / dust pink jacka, stl 38.

Karin Krieger
Karin Krieger
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jacka från Tiger of Sweden - Lurvig jacka från Tiger of Sweden. Sparsamt använd så  bra skick.
Svarta stövletter i mocka och läder - Säljer ett par svarta stövletter med chunky klack och rund tå. Skorna är i en mix av mocka och slätt läder, med dragkedja på sidan för enkel påtagning.
Blommiga pumps från Tamaris - Säljer ett par färgglada pumps från Tamaris med blommigt mönster i grönt, gult, vitt och brunt. Skorna har rundad tå och smal klack, perfekta för dig som vill sticka ut. Materialet är textil med tryckt mönster.
Svarta cowboy boots med klack - Snygga svarta cowboy boots i skinn med spetsig tå och bred klack. Bootsens design har dekorativa remmar med metallspännen och höga skaft med dragflikar. Inköpta på Marzio i Stockholm
Svarta stilettklackade stövletter - Snygga svarta stövletter med spetsig tå och stilettklack i guld.
Svarta mockastövletter med fransar - Säljer ett par svarta stövletter i mocka med spetsig tå och höga smala klackar. Skorna har dekorativa fransar längs sidorna och dragkedja i guld på insidan. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla