Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hammarby jacka  - En Hammarby jacka som är helt ny storlek L och prislappen är kvar
Morris Jacka S - Svart Morris jacka i storlek S i nästintill nyskick. Tveka inte på att höra av dig för fler frågor eller vid minsta fundering! Skick: 9,5/10
J.Lindeberg Jacka | S - Snygg jacka från vinterjacka J.Lindeberg i svart färg! Storlek S. Hör av er vid funderingar 🙌
Jacka  - En skjortjacka från zara i strl s i superfint skick
Jacka  - Super snygg jacka som är figursydd  Lite alla mocka känsla på tyget  Super fint skick
jacka - mocka jacka som passar bra till tex hösten! Det är en killmodell men jag har använt den! Äkta mocka, köpt för 799
Jacka - Ej använd, ny.
Jacka  - Jacka från Bershka  Passform : S-M Bombarjacka. Bra skick! Går inte att stänga
Hammarby jacka
Hammarby jacka  - 0 Hammarby jacka  - 1 Hammarby jacka  - 2 Hammarby jacka  - 3

Hammarby jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart vindjacka i storlek S med dragkedja och huva. Hammarby jacka , ribbade muddar. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med streetwear. Jackan har ett litet hål i jackfickan men enkelt att sy ihop. Aven två små hål som du kan se på 4e bilden. Finns ej att köpa längre

Savannah Westling
Savannah Westling
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!