Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun skinnjacka - Brun vintage skinnjacka
Brun skinnjacka - Säljer en snygg brun vintage skinnjacka från Pierre cardin. Den är perfekt för höst och våren men fungerar även bra som vinterjacka med en tjocktröja under. ⭐️⭐️
Vintage Brun skinnjacka  - Säljer en vintage brun skinnjacka från Strawberry, perfekt för året om. Jackan har en cool retro look med knappar och quiltad insida för extra värme. Den har en wide passform och är i bra skick, bara att innerfodret i ytterfickorna har hål i borten. Så saker tamlar inte ur fickorna. Sen saknas en knapp, vilket syns på bild 1 men inget jag saknat då jag alltid bärt den öppen eller bara använt dragkedjan. Perfekt för dig som vill ha en unik stil!
Brun skinnjacka - Köpt på plick! Kommer inte till användning längre. Väldigt oversized, men den är as cool! De två sista bilderna är förra säljarens. Det finns en avtagbar krage till, jag har valt att ta av den.
Brun skinnjacka - Snygg skinn jacka. Perfekt till hösten. Aldrig andvänd.
Brun vintage skinnjacka - Brun skinnjacka som jag köpte secondhand. Storleken är 52 på etiketten, men den passar även mindre storlekar om man vill ha den mer oversized💞Jag tror att den är äkta läder då original pelle betyder original läder
Brun skinnjacka - Säljer en snygg brun skinnjacka med mjukt foder och dragkedja. Jackan har en klassisk design med en stor krage och spänne vid halsen.
brun skinnjacka
brun skinnjacka - 89 brun skinnjacka - 90 brun skinnjacka - 91

brun skinnjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min favoritskinnjacka! snygg brun färg som passar perfekt till hösten, lagom oversized. Storlek L.

carolinaamandas
carolinaamandas
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedjor och röd broderad logga på bröstet. Jackan har quiltad design och är tillverkad i polyester, perfekt för kalla dagar. Snygg och stilren look med normal passform.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
J Lindeberg field jacket fodrad  - Säljer denna supersnygga field jacka från j Lindeberg! Toppskick utan defekter! Modellen har slutat tillverkas så den är extra sällsynt och värdefull! Size xs, sitter som xs. Modellen är 179. Passar bäst på ca 175cm! Den är fodrad och är riktigt perfekt för vinter/höst! Hör av dig vis minsta fundering 😀