Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90 Skinnjacka - 91

Skinnjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Only

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg skinnjacka i fakeläder från only. Finns några lösa trådar men annars fint skick ❣️Storlek 36

olina
olina
(5)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinnjacka  - Säljer då den är för liten på mig! Jätte bra skick, inte använd.
Skinnjacka - Svart skinnjacka i en herrmodell/ unisex, storlek M från ONLY. I nyskick!💕 fakeskinn
Skinnjacka - Skinnjacka från ONLY storlek 40 men som en 36-38 typ.
Skinnjacka  - Skit snygg skinnjacka som inte kommit till användning, storlek S men den är lite baggy! Hittar inte den på hemsidan men det är märket ONLY. Frakt tillkommer, skriv för frågor eller bilder med jackan på🫶🏻
Skinnjacka - Fet skinnjacka från Mango. Nyskick. Passar S/M.
Skinnjacka  - Säljer denna då jag inte använder den. Kan tänka mig att sänka priset skriv privat för fler bilder🫶🏻
Skinnjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar med allt!! Använts fåtal gånger, så jackan är i ett jättebra skick❤️ Köpt på Jack&jones på killavdelningen så den är lite stor på mig, vilket jag tycker är jättesnyggt😍nypris 600kr❤️
Skinnjacka - Säljer min skinnjacka från Zara som är 2 år gammal men aldrig använd. Storlek: S
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕