Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Läderjacka marinblå
Läderjacka marinblå - 89 Läderjacka marinblå - 90 Läderjacka marinblå - 91

Läderjacka marinblå

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå vintage läderjacka som är så himla vacker och cool. Älskar denna verkligen🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽den är lite sliten pga vintage därav billigt pris

Matilda R
Matilda R
(23)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Läderjacka  - Mörkblå läderjacka i skinnimitation från Soyaconcept. Inga defekter
Läderjacka  - Jätte jätte snygg blå skinnjacka från Le Monelle i Italien. Säljer för den tyvärr är för liten, men den är knappt använd. Sammetstyg på insidan, jätte najs.
Läderjacka/kavaj - Läderjacka i kavajmodell i storlek S från penny black, nypris ca 1800kr! Nyskick💙
Marinblå bomberjacka  - Marinblå bomberjacka med orange innefoder.
Marinblå väst - Marinblå väst med bruna mockadetaljer. Står ingen eu storlek i västen (se sista bild), men skulle  säga att den upplevs som en stl s.
Marinblå dunväst - Snygg marinblå quiltad dunväst med dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Västen har en hög krage och två praktiska fickor med dragkedja. Dragkedjan har jag tyvärr slarvat bort men det går att stänga. Enkelt att sätta på ett nytt💕
Marinblå kappa - Jättefin kappa från gina tricot i marinblått, är i strl 158/164 så passar xs/s. Den ör i jättebra skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️