Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa - Säljer en veromoda kappa som använts ett par gånger men bevarats mest i garderoben. Kappan har inga defekter och är så gått som ny.Min vanliga storlek  är M men denna kappan är L då den var ganska liten i storlek. Passar dessutom S i pösigare version
Svart kappa - Säljer en stilren svart kappa från Shein i storlek M. Har ett bälte i midjan för en snygg passform. Perfekt för höst och vår med sina långa ärmar och klassiska design. Kappan är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Svart kappa  - Snygg svart kappa. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Kappan har en klassisk design och är lätt att matcha med olika stilar.
Svart kappa med bälte - Elegant svart kappa med knappar och bälte i midjan. Perfekt för kyligare dagar med sin långa design och stilrena look.
Svart kappa - Jättefin kapa perfekt till hösten
Svart fin kappa  - Säljer denna fina svarta kappa då den knte kommer till användning hos mig!
Svart kappa
Svart kappa - 89 Svart kappa - 90

Svart kappa

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: New Yorker
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vanlig basic svart kappa från New Yorker. I gott skick, använder inte längre och därför säljer jag den.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans jacka - Säljes denna jeans jackan pga att jag ej använder den längre. Använd 2-3 gånger och är som ny! Köpt från gina.
Skinnbyxor  - Skinnbyxor från Nelly. Använt ett få antal gånger och är i väldigt bra skick. De är utsvängda vid benen. Kan tänka mig gå ner i pris. 💖
Hoodie  - En hoodie från Sail Racing. Använd ett par gånger sparsamt och är i bra skick. Kan tänka mig gå ner i pris! 🩷
Kostymbyxor - Vita kostymbyxor från Bikbok. Använda 3 gånger. De är lågmidjade. I jätte bra skick! 🩷
Svart dunjacka från Peak Performance - Peakperformance jacka i storlek S. Den är väldigt sparsamt använt och har inga skador eller liknande alls. Jag kan tänka mig eventuellt gå ner i pris.
Jacka från Hollies - Snygg svart jacka från Hollies med pälskantad huva. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt flera fickor. Knappt använd. Jag kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp.
Jacka Peak Performance - Jacka från Peak Performance med dragkedja och huva. Storleken finns med på bilderna. Kan gå ner i pris
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →