Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rutig jacka
Rutig jacka - 89 Rutig jacka - 90

Rutig jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på zalando för ungefär 1 år sedan. Säljer denna pga att jag sällan använder den och jag har endast använt den 3 gånger och då har jag matchat den med svarta jeans eller kjol.

Julia Mattar
Julia Mattar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig Jacka  - Rutig jacka i storlek S från Gina tricot. Aldrig använd. Köparen står för frakten!💗
rutig jacka - en rutaktig jacka i storlek 38/40 med lite kortare armar som är utsvängda. Jackan har knappar och ett silkes material inuti som håller dig varm.
Rutig jacka - Fin svart och vit rutig jacka i ullbladning, den är väldigt varm och passar jättebra som vinterjacka. I storlek 38.
RUTIG JACKA - Lite oversized modell
Rutig jacka  - Från zara, superfin och enkel till hösten!
Svartvit rutig jacka - Rutig jacka från H&M i storlek S. Aldrig använt så den är i bra mycket bra skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰