Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak performance jacka  - Superfin peak performance jacka  i Storlek S. Använder ej längre så därför säljs den. Väldigt skön och varm perfekt till vintern 🫶🏼
Peak Performance jacka  - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med puffad design och huva. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look med diskret logga på bröstet.
Peak Performance jacka - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design, två sidofickor med dragkedja och justerbar nederkant. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Storlek M. Mycket bra skick
Peak performance jacka  - Jätte fin peak jacka som ALDRIG har används. Men har haft den ganska länge men den har ALDIRG kommit till användning Färgen är typ blå/svart men mest svart.
Peak Performance Jacka - Säljer en svart vindjacka från Peak Performance, modell Eddie Jacket. Jackan har huva med snörning, två fickor med dragkedja och diskret logga på bröstet. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med allt.
Peak performance jacka  - Hej, säljer nu min peak performance jacka som tyvärr blivit för liten den är väl andvänd och i my leg gott skick nästan som ny. Nypris ca 2200 kr/ Vid intressen kom Dm. Priset är ej hugget i sten
Peak performance jacka  - Använts lagom förra höst, mycket bra skick  Köptes för 2599kr
Peak performance jacka - Skick: 10/10 oanvänd, ordinariepris: 3000kr, storlek M men passar S
Peak Performance Jacka
Peak Performance Jacka - 89 Peak Performance Jacka - 90

Peak Performance Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1649 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek: M Skick: Väldigt bra skick, har endast ett litet rivmärke på högra armen, men det syns knappt. Använt ett par gånger men är nästan ny. Passar bra för den kommande vintern❄️

Snkrs2.0
Snkrs2.0
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Fjällrävem Jacka - Säljer nu en helt ny dam fjällräven expedition down javket i storlek S (sitter som xs) mått finns i bilderna! Hör av er vid intresse!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!