Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart kappa från New yorker
Svart kappa från New yorker - 89

Svart kappa från New yorker

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Sisu
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer en elegant svart kappa från New yorker i mycket bra skick. Den har en stilren design med knappar framtill och en skön passform. Perfekt för höst och vinter, håller dig varm och snygg. Passar både till vardags och fest!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Silver halsband  - Säljer denna äkta silver halsband. Använder tyvärr inte den, halsbandet är av hög kvalitet, försiktigt och använt väl omhändertaget. Skriv till mig gärna om du är intresserad 🩷
Balklänning  - Säljer min balklänning- Endast buren en gång! Jag köpte den för 500kr men säljer den endast för 200kr! Vilket är fantastiskt nu inför bal tiderna🩷
Balklänning  - Jag säljer även en annan balklänning som har använts 2 gånger. Super fin sommar färg. Köpte den för ungefär 400kr men säljer den för 260!
En brun lång klänning.  - En jätte fin klänning i perfekt skick! Perfekt för både vardag och fest. Storleken är xs, används ett par gånger. Säljer den för 100kr, kontakta mig för mer information eller så kan vi diskutera lite mer om priset💗
Vårjacka - Säljer dennna fina vårjackan från hm . Har aldrig använt den, prislappen Finns fortfarande kvar. Köpte den för 445. Storleken är xs.💗
Vit topp från Zara - Säljer denna tröjan som finns även i färgen svart. Bekväma tröjor och av hög kvalitet. Båda tröjorna är i storleken M men funkar i storleken s.💗 kontakta mig gärna för mer information
Beige jacka med paljetter - Säljer en superfin beige jacka med paljetter. Den är perfekt för festliga tillfällen och har en normal passform. Jackan är långärmad och har en stilren design utan krage. Perfekt att bära över en topp för en elegant look! Storleken är M men passar XS
Svart mönstrad kuvertväska från Guess - Snygg svart kuvertväska från Guess med ett coolt mönster och glänsande detaljer. Väskan har en stilren design med en stor metallspänne framtill. Perfekt för både vardag och fest!
Svart tröja från Hugo Boss - Snygg svart tröja från Hugo Boss med ett unikt mönster av märkesnamnet i en cirkel på framsidan. Perfekt för en stilren look.
Svart vindjacka från GANT med röda detaljer - Svart vindjacka från GANT i storlek S med snygga röda detaljer på insidan och vid fickorna. Jackan har dragkedja framtill och en stilren ståkrage. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil med en touch av färg.
Liknande annonser
Visa alla
Svart skinnjacka Marc New York S - Snygg svart skinnjacka från Marc New York med päls runt kragen och coola dragkedjor i bronsfärg. Jackan har klassisk bikerstil, långärmade ärmar med quiltade detaljer och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Kappa New house  - Svart kappa från new house som jag fick i julklapp förra året☺️ endast använd en gång så i nyskick. strl xs! (Passar en xs/s) den har luva och fickor. Nypriset är 4000kr💕
New yorker  - Svart sommarjacka från New yorker fb sisters
Jacka från New Yorker  - Säljer min jacka från New Yorker då den inte kommer till användning längre. Skriv privat om ni har frågor eller är intresserade💗💗
Jeansjacka New Yorker - Jeansjacka från New Yorker i storlek xs. Den är använd men i fint skick och har detaljer av ”slitage”. Snabbt köp uppskattas.
Kappa från New yorker - Strl 36, i rutigt mönster, perfekt för en kall vinterdag när du vill känna dig både varm och uppklädd!
Svart jacka, new yorker, storlek 36 - Sparsamt använd i väldigt fint skick Skulle säga att jackan funkar på våren/hösten men såklart året runt beroende på temperatur.  Passar både XS och S
Svart väst New Yorker 34 - Fin svart väst Amisu New Yorker strl 34. Kan mötas upp i Stockholm samt skickas. Polyester.
Fortsätt i appen →