Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka  - Skit snygg moncler jacka perfekt till våren även på tidig vinter inga dirkey defekter men den är använd men inget som syns säljer den för 3800
Moncler jacka - En svart moncler jacka i nyskick. Inga repor eller liknande🤍
Moncler jacka - Bra🤍
Moncler jacka - Den är ganska stor på mig (jag har xs i överkropp) den passar väldigt många! Jättefin unisex jacka som passar både killar och tjejer. Priset kan även diskuteras
Moncler jacka  - Säljer denna Moncler jacka i bra skick , äkta såklart
Moncler jacka  - Säljer min så himla fina Moncler jacka. Modellen heter ”LANS GIUBBOTTO LANS JACKET” och är i storlek 1, vilket jag skulle säga motsvarar ish en storlek S. Nypriset är runt 8000-9000 men jag säljer för 3300kr. Köpt på vestiare collective. Jackan är i fint skick men tyvärr finns ett litet hål som är igensytt och tejpat på armen (därav priset). Detta är en så praktisk dunjacka som passar till alla tillfällen! 💕Jag har även verifierat jackan på Moncler code hemsidan och fått den bekräftad.
Moncler jacka
Moncler jacka - 89 Moncler jacka - 90

Moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min moncler o vill bli av med den så fort som möjligt. Ena fickan innuti är lite konstig så inget som syns och cartoon men den sitter ändå på, annars e den hel. Skriv för mer info eller diskutera pris

Ida
Ida
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levis straight jeans - Jag funderar på att sälja dessa snygga Levis jeansen, dessa är lite stora på mig och får därför inte så mycket användning. De har en unik blå färg som ser lite konstig ut på bilderna så kan gärna skicka nya egna bilder om det är så! (Osäker på pris)
Straight jeans  - Säljer dessa mörkblåa straight jeans från weekday!
Zara jeans - Säljer dessa zara jeans som brukade vara rätt populära. Dem är för långa för mig och skulle säga att de passar någon som är längre än 160cm!
Gråa straight jeans - Hej kollar intresset på mina jätte fina gråa Levis straight jeans då jag inte är helt säker på om jag vill sälja dem. De är lite stora på mig med måttet W32 men i längden skulle jag säga att de passar 155-160cm lång.
Jacka - Säljer denna jätte fina gröna jacka som är köpt här på Plick för 450+frakt. Den var längre än jag trodde när den satt på så att man är beredd på att den är lång! (Förra säljarens bilder så kan skicka fler om man vill det!) pris kan även diskuteras såklart
Liknande annonser
Visa alla