Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå kappa.
Grå kappa. - 89 Grå kappa. - 90

Grå kappa.

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin grå kappa från Zara i Spanien. Säljs pga att den väldigt sällan används. PM vid intresse eller frågor💓

Saga Löfstedt
Saga Löfstedt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå kappa - Grå kappa från zara. Jätte bra  skick, knappt använd. Skriv gärna för fler bilder eller funderingar🤗
Kappa grå - Säljer en stilren grå kappa med klassisk krage och stora bröstfickor med lock. Jackan har tryckknappar framtill och är tillverkad i ett mjukt ullmaterial. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Grå Kappa  - Storlek S från Zara
Grå kappa - Snygg och stilren grå kappa i ull. Perfekt för höst och vinter med sin långa design och klassiska look. Den har långa ärmar och en rak passform som ger en elegant siluett. Passar både till vardags och festliga tillfällen. Den är sällan använd och ser ut precis som ny.
Grå kappa - Jätte fin grå kappa i bra skick🤍
Grå kappa - Helt ny kappa från Vera Moda, endast testad. Hör av dig vid fler bilder eller frågor!
Grå kappa - En grå kappa med två fickor fram till. Helt oanvänd kappa från zara, snyggt nu till våren. Skriv gärna frågor vid funderingar!
Grå kappa - Grå kappa från Zara i strl XS. Knappt använd så i nytt skick. Modellen är större i storleken
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka