Alla kategorier > Mode > Accessoarer > Huvudbonader > Kepsar
New york keps
New york keps - 0

New york keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Kepsar
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en new york keps som är helt ny och inte används!

J
J
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
New york keps - Säljer en new york keps som är helt ny och inte används!!
Mörkblå New York Yankees keps - Snygg mörkblå New York Yankees keps från New Era med klassisk NY-logga framtill och World Series-märke på sidan. Kepsen har böjd skärm och MLB-logga baktill. Perfekt för dig som gillar sportig stil och streetwear.  STORLEK STÅR I KEPSEN👍
Mörkgrå New York Yankees keps - Snygg mörkgrå keps från New Era med klassisk New York Yankees-logga broderad framtill i samma färg som kepsen. Kepsen har böjd skärm och ventilerande hål upptill. Tillverkad i slitstark bomull, perfekt för en sportig och avslappnad stil.  Jag samlar på kepsar, så de är sparsamt använda och alla har kvar stuket från när de var nya. När jag skickar en keps så gör jag det med mycket vaddering och alltid i en hård kartong. ( är nog ensam om för begagnade kepsar.
Svart New York Yankees keps med brodyr - Svart keps från New Era med New York Yankees-logga framtill, dekorerad med broderade rosor i rosa och grönt. Klassisk böjd skärm och broderad MLB-logga baktill. Snygg accessoar för dig som gillar streetwear och sportig stil. Storlek 6 7/8
New era keps - Snygg 9FORTY keps från New Era med vit krona och svart böjd skärm. Framtill sitter ett broderat silverfärgat VM-märke och på sidan finns New Era-loggan. Justerbar rem baktill för perfekt passform. Klassisk basebollstil i bomull.
Blå Hello Kitty keps NY New York - Snygg Hello Kitty keps med platt skärm i färgen royal blue. Märkt med NY New York på klistermärket på skärmen. 57.8 cm.
Svart New Era keps med brodyr - Svart keps från New Era med vit brodyr av Chicago White Sox-logga och en fågel på framsidan. Klassisk flatbrätte och broderad New Era-logga på sidan. Snygg och stilren modell som passar streetwear-stilen.
Svart New Era Yankees keps - Svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i blått och vitt på sidan. Klassisk flatbrätte och broderad New Era-logga på sidan. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil.
Andra annonser från Kepsar
Visa alla
Keps - Helt ny har aldrig använts. Tagsen är på och dustbag ingår.
Svart keps med FF-mönster från Fendi - Snygg svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammönstret över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Tillverkad i ett slitstarkt tyg som känns lyxigt och trendigt. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer. Box och påse kommer ej med
Grå  GG Supreme keps från Gucci - Säljer en grå keps från Gucci med det klassiska GG Supreme-mönstret i brunt. Kepsen har böjd skärm, svart knapp på toppen och justerbart band bak. Tillverkad i canvasmaterial och har en diskret röd-grön detalj på sidan. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer.
Burberry keps - Säljer en beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Tillverkad i ett lätt och bekvämt material som passar perfekt till streetwear och trendiga outfits.
Svart Fendi keps med FF-mönster - Snygg svart keps från Fendi med det klassiska FF-logomönstret över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett tygmaterial som ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig touch.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial som ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig touch.
Beige keps med GG-mönster - Säljer en beige keps med klassiskt blått GG-monogram över hela kepsen. Baktill finns en röd och marinblå rand som ger extra lyxig känsla. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i canvasmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar. Aldrig använd. Passar ej mig.
New york keps - Säljer en new york keps som är helt ny och inte används!