Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Neo noir kjol - Snygg leopardmönstrad omlottkjol med volangdetaljer. I mycket fint skick:) märke:Neo Noir
Neo noir kjol - Sååå snygg neo noir kjol!! Har en liten defekt men det är inget man tänker på när man har på sig kjolen!🥰
Kjol Neo Noir - Kjol som jag använt fåtal gånger, nyskick
NEO NOIR KJOL - Säljer min neo noir kjol som jag fick i födelsedagspresent nydligen och säljer den för att den inte riktigt är min stil, den är aldrig använd och är i bra skick❣️hör av er privat för fler bilder❣️❣️
Kjol neo noir - Så fin beige kjol från neo noir. Sparsamt använd så den är i superfint skick!
Neo noir kjol - Kjol från neo noir. Skitfin nu till sommaren och påminner om isabel marant. Beige med svarta detaljer. Är i storlek 34 men stretchig så passar många!💗
Neo Noir kjol
Neo Noir kjol - 89 Neo Noir kjol - 90

Neo Noir kjol

Storlek: Xs-m
Kategori: Kjolar
Märke: Neo Noir
Färg: Beige

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige mönstrad neo noir kjol i bra skick Passar allt från xs-m

Stockholm Trending
Stockholm Trending
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm