Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Blå paljett kjol
Blå paljett kjol - 89 Blå paljett kjol - 90

Blå paljett kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Marinblå

600 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Paljettkjol i bra skick har sytt ihop en slitt som fanns innan då jag tycker det är snyggare

hildawennergren
hildawennergren
(85)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå kjol  - Blå kjol från h&m
Blå kjol - Mörkblå kjol med slits
Blå kjol - Färgstark blå med kort innekjol och  tunnare tyg över, längre bak. Okej att komma med egna bud. Katt i hemmet.
Blå kjol  - Blå kjol med blommigt mönster på. Jättefin till sommaren. I bra skick. Pris kan diskuteras. Skriv om du har några frågor! 🧵
Kjol med paljetter - Kjol med paljetter. Aldrig använd, storlek 34💘💘 köpare står för frakt
 Paljett kjol  - Marinblå paljett kjol från Hampton Republic 27. Bra skick
Blå rutig kjol - Köpt från h&m 3 år sen, numera bara legat i garderoben
Paljett kjol kort - Oanvänd
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Hollister jeanskjol  - Jeanskjol från hollister💕 snygga detaljer 🥰 W28
Ljusblå jeanskjol med volanger - Trendig ljusblå jeanskjol från ginatricot med två lager volanger och råa kanter😁
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp längst upp som fallit av (se bild), men knappast en defekt då kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor! :)
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.