Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kawaii kjol ed narval
Kawaii kjol ed narval - 89

Kawaii kjol ed narval

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Flerfärgad

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek; SMALL (den är insydd av någon & även sytt på kanten,. Inget som stör)

Kitti
Kitti
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kawaii kjol med mönster  - Storlek; XS/S
Kawaii schoolgirl kjol - Storlek: LARGE
Kawaii Schoolgirl veckad kjol - Storlek; 38 på allihopa.   *** 120kr styck****
Blå kawaii kjol - Storlek; SMALL/MEDIUM
Rosa veckad kjol från kawaii - Storlek S/M
Kawaii kjol  - Söt rosa kjol, köpt i Japan. Passar bäst för XS och S. Har dragkedja och stretch. Två små fläckar vid dragkedjan.
Kawaii kjol  - Säljer denna kawaii kjolen!! Typ aldrig använd så den är i bra skick!! (Katt och hund i hemmet
Kawaii bodyline kjol - Storlek; MEDIUM (finns en hel del stretch så L & XL är nog inga problem(
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå jeanskjol från Mango - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från Mango med slitna detaljer och fransar framtill. Kjolen har klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Säljer då den ej passar mig
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
True religon jeans kjol - Jeans kjol med midjemått ca 37 cm rakt över, hör av er vid frågor💕 ”passar flera storlekar xs/s främst”
Broderad kortkjol från Zara XS - Superfin kortkjol från Zara i vitt med färgglada broderier och spegeldekorationer. Kjolen har smockad midja, snörning med tofsar och blommigt mönster i rött, blått, gult och grönt. Perfekt för dig som gillar boho-vibes och detaljer!
Blå jeanskjol - Säljer en helt oanvänd blå jeanskjol från Gina Tricot i storlek XS. Kjolen är kort med slitna detaljer framtill. Klassisk med snygga bakfickor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en söta och fina kläder. Aldrig använd och säljer för att den inte kommer till användning. ☀️
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Top och kjol set - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen har en kroppsnära passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.