Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Rosa minikjol
Rosa minikjol - 89 Rosa minikjol - 90

Rosa minikjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Tyvärr är den för kort för mig och kommer inte till användning 💗Köptes för runt 149kr på hm❤️

💋Tuva💋
💋Tuva💋
(28)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa minikjol - Snygg rosa minikjol i storlek 38. Från HM. Endast testad med prislapp kvar.
Glittrig rosa minikjol - Säljer en superglittrig rosa minikjol med paljetter. Kjolen har en tight passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela kvällen.
Rosa och vit rutig minikjol - Säljer en söt rosa och vit rutig minikjol med tight passform. Kjolen har en liten slits på sidan och är tillverkad i ett mjukt material som är bekvämt💗nypris 399kr
Rosa manchester minikjol - Supersöt rosa manchesterkjol med kort längd och rå kant nertill. Kjolen har klassiska fickor fram och bälteshällor, perfekt för en trendig och avslappnad look.
Rosa minikjol med pärldetaljer från H&M - Säljer en rosa minikjol från H&M med glittriga pärldetaljer i rutmönster. Perfekt statement piece för dig som vill sticka ut! Helt ny med prislapp kvar, nypris 699!!!
Rosa minikjol  - Säljer då den inte är min stil längre. Stretchig! Jag är en strl S. skriv gärna till mig ifall du undrar något🤍ps. säljer även toppen separat
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil!❤️
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27. Lite seg dragkedja men funkar fortfarande  midjemåttet är 73cm hela vägen runt och i längden är den 26cm☺️
Rosa paisleymönstrad långkjol - Säljer en flowy långkjol med rosa och vita paisleymönster. Kjolen har resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt material som passar perfekt till varma dagar.
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Abercrombie lågmidjade kjol - En kjol från Abercrombie i storlek 11/12, upplevs dock som en vanlig XXS. Rakt över midjemått: ca 33cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteteras. Se liknande plagg i min profil!