Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt mönstrad minikjol!! - Prickig minikjol köpt för ca 2 år sedan på vero moda. Användes bara 1 gång på en skolavslutning😊(så den är typ nyskick)
Svart och vit mönstrad mini kjol - Snygg kjol i svart med vitt mönster. Perfekt för varma dagar!!
Svartvit mönstrad minikjol - Säljer en svartvit minikjol med vågigt mönster. Kjolen har en rak passform med stretch och är gjord i ett mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med en bikini eller topp.
Minikjol - Helt ny och har kvar prislappen på sig.
Mönstrad minikjol  - Mini kjol med schack mönster, oanvänd från hm.
Minikjol - Säljer en svartvit lågmidjad, kortkjol med grafiskt mönster i trianglar. Kjolen är tight och har en enkel, rak passform som sitter snyggt på höften. Perfekt för dig som gillar en trendig och stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt.
Minikjol - En jätte fin oanvänd minikjol som har inbyggda shorts under så perfekt med höga boots!
Agnesqvist
Agnesqvist
Mönstrad minikjol
Mönstrad minikjol - 89 Mönstrad minikjol - 90

Mönstrad minikjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Svart

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin mönstrad minikjol!💕💕💕

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar