Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Abercrombie & Fitch mini klänning
Abercrombie & Fitch mini klänning  - 89 Abercrombie & Fitch mini klänning  - 90

Abercrombie & Fitch mini klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad
Skick: Acceptabelt skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt tajt abercrombie mini dress

Julia 🫶🏽
Julia 🫶🏽
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Playsuit från Abercrombie & Fitch - Mönstrad playsuit från Abercrombie & Fitch. Loose fit och vida ärmar. Tunnt tyg med fint fall, perfekt till sommaren. Knappt använd. Storlek S.
Abercrombie & Fitch Playsuit - Romper. Använd en gång. Vackra spetsdetaljer och blommigt tryck.
Abercrombie & Fitch klänning - Klänning från A&F köptes i USA strl XS. Nytt skick (aldrig använt).
Klänning spets mini student, Abercrombie & Fitch, XS - En jättefin spetsklänning från Abercrombie & Fitch Storlek XS, passar även liten S skulle jag säga  100% viscose Ej genomskinlig: 3 lager (spets, tyg, tyg) Öppen rygg och spetsdetaljer  Perfekt till sommaren/studenten!
Guldig klänning Abercrombie & Fitch - Superfin guldig klänning med små paljetter från Abercrombie & Fitch. Köpt via Sellpy för 540 kr och det nuvarande priset kan absolut diskuteras!  Den är bara använd en gång, på mitt 18- årsfirande, och är i väldigt bra skick. Klänningen har ett mjukt innerfoder som gör den skön att ha på sig, justerbara axelband och en dragkedja i sidan som funkar felfritt.  Storlek XS men passar även S.  Hör gärna av dig om du undrar något eller vill se fler bilder!
Abercrombie & Fitch mini black dress  - Used twice; good condition
Blommig klänning från Abercrombie & Fitch - Säljer en snygg blommig klänning från Abercrombie & Fitch i mörkblått med röda och rosa blommor. Klänningen har en v-ringad design och är ärmlös, perfekt för sommarens varma dagar. Aria Montgomery/PLL vibes.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning