Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skims klänning  - Kikar intresse på min svarta Skims klänning då den aldrig använts. Köpt på Skims butiken i London. Inga defekter och ingne skillnad på denna och en ny från butik. Köparen står för frakt 58kr och kvar så långe det inte står ”såld”🖤❤️‍🔥💖🕺🏽
Skims klänning  - En stilren svart långklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen har minimalistisk design och är ärmlös, vilket ger en clean och elegant look. Perfekt för dig som gillar en klassisk och tidlös stil.
Skims klänning  - Skims klänning i fint skick strl xs passar även S! Säljer då den tyvärr är lite stor på mig❣️ bild 2 är lånad av förra ägaren
Skims klänning - Skims klänning i storlek XXS
Skims klänning - Jättefin svart lång skims-klänning!🤍 Aldrig använd endast testad. Nypris 1230kr.
Skims klänning  - Säljer för att den knappt kmr t anvädning!
Klänning från skims - Skims klänning i limited glittrigt tyg. Tyvärr enbart använd 2 gånger och den är alldeles för fin för att bara hänga i garderoben! Storlek M, köptes från skims hemsida november 2022 för ca 1200kr säljer för 700kr
Skims klänning
Skims klänning - 89

Skims klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Skims
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min fina skims ”long slip dress” då jag inte använder den så mycket längre. Det är inga defekter på den och den är som ny😊Köpt för 975kr + frakt men jag säljer min för 700kr

Hannah
Hannah
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara belted mini dress - Säljer denna mini dress från zara in brown
Vit oneshoulder volangklänning - Säljer en superfin vit kortklänning med flera volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel att matcha med accessoarer.
Populär Zara klänning rosa mönstrad halterneck - Super fin klänning, har sytt in den vid brösten för att den ska sitta finare!! Är Xs men passar precis likabra på S💖💖
Vit kortklänning med svarta band - Supersöt vit kortklänning med svarta axelband och kant upptill. Klänningen har en rynkad, figurnära överdel och en volangig, puffig kjol. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Stilren och trendig look som sticker ut.
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Ljusrosa volang balklänning - Säljer nu min fina ljusrosa volang balklänning som är köpt på Ellos💕 den är i toppen skick och är endast använd en gång. Storleken är 34/36 och nypris för den var 1500 kr.
Orange bandeauklänning - Orange axelbandslös kortklänning med volang. Dragkedja baktill. Endast använd 2 gånger så i toppenskick! Nypris 750 kr🧡🧡