Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Åhlens klänning
Åhlens klänning - 89 Åhlens klänning - 90 Åhlens klänning - 91

Åhlens klänning

Storlek: 36/38
Kategori: Klänningar

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mjuk ”strandklönning” skön, rymlig!

Notan
Notan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå Åhlens klänning - Det här är en Åhlens klänning som är knappt använd. Det är storlek 36 med armbåge ärmar.
Klänning Åhlens - Barnklänning från Åhlens. Storlek: 98. Bra skick.
Grå volangtunika från Åhlens+ - Säljer en grå tunika från Å+med volangdetaljer och trekvartsärm. Klänningen har ett abstrakt mönster och är tillverkad i ett lätt, tunnt, genomskinligt material som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som gillar en unik och bekväm stil.
Klänning av Åhlens i stlk 36/38 - En svat/vit klänning från Åhlens i storlek 36/38 (s).  Se bilderna för detaljer och fram- och bakbilder.
Klänning S  - Klänning i mycket fint skick. Storlek S
Klänning S - Använder bara 1 gång
Klänning S - Oanvänd klänning med ombre effekt
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗