Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå balklänning - Säljer denna eftertraktade marinblåa balklänningen från Nelly 💙 Helt ny och oanvänd med prislappen kvar och i orginalförpackning 💙
Blå balklänning - Jättefin balklänning som är använd endast 1 gång sparsamt och har inga tecken på slitningar. Slits där fram, tunna band, dragkedja bak. Superfin! Skriv privat om det önskas fler bilder ☺️💕
Blå balklänning  - En jättefin blå balklänning+sidenvantar från Tous Les Jours år 1998. Den är bara använd någon fåtal gång och i mycket bra skick. Storlek 36
Blå balklänning  - En jätte fin och bekväm balklänning i mörk blå färg. Använd ENDAST 1 gång. Stryk/ånga den, och den är redo att användas. Har en lång dragkedja bak till. Köpt för 799kr, men säljer för mycket billigare så passa på och köp 🤍
Jättefin blå balklänning - inte kommit till användning då jag hittade en annan. Storlek S men skulle även säga att en med storlek mindre M även hade passat, Skriv för frågor!! ( det är ej jag på andra bilden samt inte samma exemplar av klänningen jag har)
Blå balklänning - Super fin klänning, perfekt till balen
Blå balklänning
Blå balklänning  - 0 Blå balklänning  - 1

Blå balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå balklänning från JJ’s house. Golvlång, v-ringad med slits och inbyggd bh. Använd 1 gång och så gott som ny! Köpt för 1486kr säljer för 700kr. Egna bilder kan fås vid intresse.

Sofia Palm
Sofia Palm
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.