Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå klänning
Blå klänning  - 0 Blå klänning  - 1

Blå klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Super söt blå klänning från NA-KD

Nathalie hermelin
Nathalie hermelin
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå klänning  - FÖRSTA BILD ÄR LÅNAD. Denna fina klänningen i storleken S ifrån Bershka. Är slutsåld. Använd endast en gång därav bra skick. Kan ha på två olika sätt antingen knyta snören vid brösten eller knyta runt halsen upp till en själv.
Blå klänning - Super vacker tight blå klänning från Zara! Använd några fåtal gånger så skicket är fortfarande bra! Tyget är relativt tjockt så det inte syns igenom men ändå luftigt så perfekt till sommaren! Jag älskar hur den sitter på men den börjar bli lite kort på mig! För referens är jag 169 cm lång och brukar bära storlek S/M.
Blå klänning - Snygg blå ärmlös klänning med smala axelband och en tight passform. Perfekt för sommarens varma dagar. Klänningen är kort och framhäver figuren på ett stilrent sätt. Den är i fint skick och köpt från Zara för något år sedan!
Blå klänning - Elegant blå klänning i satin med en smickrande passform. Perfekt för speciella tillfällen. Använt 1 gång
Blå klänning  - Jätte fin blå klänning med prickar från shein! Endast använd 1 gång så super bra skick på den!🫶🏻
Blå klänning  - Blå lila klänning från Zara. Klänningen är ribbad.
Blå klänning  - Älskar och ser så fin ut! Inga defekter. För fler bilder kan du kontakta mig. Kan sänka priset om det är en snabb affär. Är 164cm lång.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning från zara med svarta prickar och volangkjol. Klänningen har breda axelband och en lätt hjärtformad urringning.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
Maje klänning  - Såå fin klänning från Maje, storlek M❤️ perfekt till studenten
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!