Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Klänning med volanger från H&M! M/38
Klänning - Storlek L från Zara, men lite mindre i storlek så passar S/m!!
Klänning  - Volang klänning från H&M i storlek m/38!!
Klänning  - Så fin och unik från H&M!!
Klänning - Storlek m från H&M!
Klänning  - Jätte söt & snygg klänning som är helt oanvänd då den är lite för liten på mig 🖤🖤pris kan diskuteras
Klänning  - Klänning köpt från Shein. Storlek 40, men storlek går att justera med banden. Använd vid ett tillfälle.
Klänning S - Svart med fina detaljer
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: S-L
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Svart

289 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag denna oanvända nyårsklönningen som är i topp skick.✨ Klänningen är i storlek M men är väldigt anpassningsbar så jag skulle säga att den både kan passar s och l oxå. Säljer då jag hittade en annan nyårsoutfit.💞Frakt tillkommer!

Stina
Stina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blus - Säljer denna superfina oanvända blus! Aldrig använd, endast testad därav toppskick! Säljer då den var för stor för mig och inte kommer till användning💞
Ljusblå långklänning - Superfin ljusblå långklänning med offshoulder-design. Klänningen har en vacker drapering och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen. Endast använd en gång, så i superdfint skick utan defekter. Perfekt till bal eller gala!
Svart klänning - Elegant svart klänning i satintyg. Helt oanvänd med lappen kvar! Perfekt till mösspåtagning eller till festlighet!
Svart klänning med volanger - Snygg svart klänning med volanger och smala axelband. Perfekt för en elegant look med en touch av lekfullhet. Endast använd en gång och inga defekter!
Vit klänning med puffärmar - Säljer en söt vit klänning med puffärmar och v-ringning. Klänningen har ett broderat mönster och knappar framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd med lapp kvar!
Vit spetsklänning - Säljer en söt vit spetsklänning med v-ringad design. Klänningen är ärmlös och har en kort längd som passar perfekt för sommarens festligheter. Den har en fin passform som framhäver figuren. Aldrig använd!
Liknande annonser
Visa alla