Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Söt blå klänning
Söt blå klänning  - 89 Söt blå klänning  - 90 Söt blå klänning  - 91

Söt blå klänning

Storlek: S-M
Kategori: Klänningar
Märke: Bondelid
Färg: Blå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning ifrån Bondelid i Lantlig stil. Strl mässigt s-m. Använd men i fint skick

Brunette84
Brunette84
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå prickig klänning från Bondelid - Charmig blå klänning med vita prickar från Bondelid. Den har en dragkedja framtill och en söt, figurnära passform. Perfekt för en somrig look!
Blå klänning  - Säljer denna helt oanvända pastell blåa klänning. Från märket Six Ámes! Köpt för 1200kr. Klänningen är somsagt helt ny och har lapp kvar💙 klänningens längd är 112cm💕 Jag är 174 och brukar ha storlek S men denna passar mig💙 den går att bara på båda hållen
Blå klänning  - Säljer denna helt oanvända pastell blåa klänning. Från märket Six Ámes! Köpt för 1200kr. Klänningen är somsagt helt ny och har lapp kvar💙 klänningens längd är 112cm💕 Jag är 174 och brukar ha storlek S men denna passar mig💙 den går att bära på båda hållen!
Blå klänning - Blå kort klänning ifrån Spirit. Den har en knappbaktill som man kan knäppa av om man vill de. Aldrig andvönd.
Blå klänning  - Älskar och ser så fin ut! Inga defekter. För fler bilder kan du kontakta mig. Kan sänka priset om det är en snabb affär. Är 164cm lång.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊