Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Kavajklänning
Kavajklänning - 89 Kavajklänning - 90 Kavajklänning - 91

Kavajklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer denna supersnygga klänning ifrån Bohoo, endast använd 1 gång! Sitter snyggt på och är bra i längden på mig (jag är 177cm). Har dock råkat få upp sömnen innuti klänningen (bild 3) men det går lätt att sy fast igen, & det är inget som syns utanpå klänningen. Köparen står för frakt 💞

Alma
Alma
(31)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kavajklänning - Kommer inte till användning längre då jag gått upp i vikt. Köpt från Missguided. Går att ha den som en blazerklännig, sitter perfekt på rumpan.
Kavajklänning - Kavajklänning från h&m i storlek 36, mycket bra skick! Har slits och dragkedja❤️
Kavajklänning - Kavajklänning med bälte och knappar.  Använd bara några timmar. Storlek xs men det könns mer som en S.
Kavajklänning - Vit kavajklänning från Missguided. Aldrig använd
kavaj klänning  - säljer denna så snygga kavaj klänningen typ, helt oanvänd med prislapparna kvar,  nypris 699 kr! perfekt nu inför hösten!
Svart kavajklänning med omlott - Säljer en svart kort kavajklänning med omlott från Boohoo. Aldrig använt. Ganska stretchig 🖤
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit volangklänning med v-ringning - Supersöt vit kortklänning med flera volanger. Perfekt för studenten eller bara sommaren. Aldrig använd. Vid snabb affär kan pris diskuteras.  🙌LÅNADE BILDER🙌
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗