Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Super fin blå balklänning som är använd en gång! Köpt second hand men i nyskick. Lite för stor för mig men super fin ändå. Jag brukar ha xs/S o skulle säga att denna är mer M/L. Köpt för cirka 600 men pris går att diskutera🥰
Balklänning  - Bröllop i sommar? :) Jag säljer nu min marinblåa långklänning med slits på vänster ben, öppen rygg med korsade smala band & veck fram på bröstet. Aldrig använd, prislappar kvar! Längden är Tall.
Balklänning  - Super söt och snygg klänning som passar perfekt till en bal💓 säljer då den är lite för stor för mig runt bysten. Storlek L men skulle sägas är mer en M, tryck gärna köp nu💓
Balklänning  - Säljer min fina fina balklänning som bara är använd en gång. Den är marinblå och har inga märken eller defekter alls!
Balklänning  - Säljer min mörkblåa balklänning! Figurnära och så så fin! Passar till bal/bröllop! Jag är 165 cm och den går per till mina fötter🩷 skriv för fler bilder!
 Balklänning  - En super fin mörkblå/marinblå balklänning från Mascara som ej kommer till användning längre, den har en underkjol och har slits vid benet🥰köpt från zalando för 2500, denna klänning är slutsåld hos zalando🤗(pris kan diskuteras)
Balklänning - Balklänning i strl.40 kommer inte till användning längre.
balklänning - Mörkblå/navyblue bal klänning i satin. Använd 1 gång och har inga defekter. Halvöppenrygg och sitter super bra. Köpte för 350 säljer för 200❤️
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer balklänning,använd en gång. Passar jätte bra på bal eller bröllop, fin kvalite. Öppen rygg med knytning. Nypris 2250

Josefin Aronsson
Josefin Aronsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Lång rosa balklänning med volanger - Säljer denna jättefina balklänning med volang från True decendence i färgen peach. Använd bara två ggr! Jag är 171 och den går ner till marken på mig, hade dock inga klackar på bilderna- så den funkar även om man är lite kortare med klackar!☺️Kanten har även blivit lite uppvikt längst ner (då den var lite lång) och har små defekter där den blivit lite missfärgad om man kollar noga, har även ett litet hål(se bild), men inget av detta skulle jag säga syns då det är en volang där!