Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Daska maxiklänning
Daska maxiklänning - 89

Daska maxiklänning

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Färg: Orange

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin klänning säljes, använd vid ett tillfälle vid semester nyligen. Pris kan diskuteras.

N ♡︎
N ♡︎
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
daska klänning - använd 2ggr. nypris är 1400 storleken var 36/38 så passar båda
Orange maxiklänning - En orange klänning som man knyter vid axlarna. Klänningen är i en A-linjeform och har en elastisk midja. Storlek 14 eller 40. Mycket stretchig upptill
Maxi klänning - Maxiklänning i tyg från zara. Aldrig använd med prislapp på. Öppen rygg och justerbar knytning vid byst.
Shein maxiklänning - Lång klänning från shein som går att justera kortare. Aldrog använd.
Orange maxiklänning med puffärm - Köpt för nåt år sen men har aldrig kommit till användning! Köpt för 599 kr.
orange maxiklänning - bra skick, använd 1-2ggr
Maxiklänning  - Helt ny maxiklänning med ett tillhörande band till som man kan knyta vid midjan. Jättefin, passar dig som är runt 160-170 cm om man vill ha den ända ner till hälarna. Strl 44 men den är köpt på Modanisa och deras strl är lite mindre överlag skulle jag säga. Passar dig som bär M/L.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Klänning  - Helt ny jättefin klänning från Meet me there, storlek S/M🤍Är slutsåld på hemsidan och kostar igentligen 600kr