Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange klänning - En orange klänning med hög hals. Aldrig kommit till användning då jag sällan har på mig klänningar. Super fint att ha på sig till sommarkvällar
Orange klänningar med volangdetaljer - 2 likadana söta orange klänningar från I Love Eco med volangdetaljer i nederkant. Perfekt för varma dagar med sin lätta och luftiga design. Klänningarna har smala axelband och en fin broderad kant.
En supersnygg orange klänning i bra passform. En gångs användning g - Märker Jovani, storlek 36/34
En sommar klänning  - Den är bra
Orange klänning - Så drömmig lång orange klänning
Orange klänning  - Orange klänning från Zara, köpt förra året men sparsamt använd
Orange klänning  - En orange klänning från Shein, storlek M.
Orange satinklänning - Superfin klänning till salu använd endast en kväll, köpt för 599kr säljs för 300
Orange klänning med en bra passform
Orange klänning med en bra passform  - 89 Orange klänning med en bra passform  - 90

Orange klänning med en bra passform

Storlek: S
Kategori: Klänningar

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har haft på mig den två gånger var av en gång va för att ta dem här bilderna. Köpte den på hm för 100kr men känner att den inte passar min stil

Angel Märsund
Angel Märsund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla