Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
DKNY klänning
DKNY klänning  - 89 DKNY klänning  - 90 DKNY klänning  - 91

DKNY klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: DKNY

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort sommarklänning

Dima
Dima
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning DKNY - Vit klänning i linne från märket DKNY. Köpt second hand. Står storlek 4 men motsvarar ca 34/36.
Klänning DKNY - Hej! Säljer en helt ny klänning från DKNY i storlek 10 (40 svensk storlek). Inköpt i usa för 149$ men var fel storlek.
Klänning DKNY - Klänning från DKNY, inköpt 2021 på ML Secondhand. Klänningen är i gott skick MEN är i behov av att kemtvättas, har tagit hänsyn till det i prissättningen. Axlarna är gjorda i läder.
Dkny ny klänning 12 år - Fin ny, oanvänd klänning märke DKNY. Klänning är för 12 år gammal tjej, men jag tycker kan användas i och med till ålder 13 och 14. Svart, utan armar och med luva.
Vit spetsklänning från DKNY - Superfin original vit oanvänd långklänning från DKNY med spets över hela klänningen och en söt rosett i midjan. Klänningen är ärmlös och har rund halsringning. Storlek för 5 år.
Ombre rosa-röd silkesklänning DKNY - Supersnygg omlottklänning från DKNY i lyxig silke med ombre-effekt från ljusrosa upptill till röd nertill. Djup v-ringning, markerad midja och ärmlös design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.