Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zebramönstrad klänning från H&M - Säljer en zebramönstrad klänning från H&M med smala axelband och racerback. Klänningen är i svart och beige, har en kroppsnära passform och är tillverkad i mjuk viskosblandning med stretch.
Zebramönstrad klänning från H&M - Säljer en zebramönstrad klänning från H&M i svart och beige. Klänningen är ärmlös med breda axelband och har en tight passform.
Zebramönstrad klänning från H&M - Säljer en luftig zebramönstrad klänning från H&M med v-ringning och korta, vida ärmar. Klänningen har svart och beige mönster och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut.
H&m klänning - Superfin klänning från h&m som man själv knyter axelbanden på villket blir en superfin detalj😊💕köpte för 199 och har endast haft på mig den ca 1timme så den är som ny💗
Zebramönstrad klänning  - Snygg zebramönstrad klänning med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har ett knytband i midjan.
 H&M klänning - Jätte nice H&M vit hår klänning som är perfekt nu till sommaren , nypris 400 kr , skriv för mig bilder och priset kan diskuteras 😊 använd endast en gång
Zebramönstrad kort klänning H&M - Snygg kort klänning från H&M med zebramönster i svart och vitt. Klänningen har v-ringning, korta ärmar och en lös passform med lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och djärva mönster.
Zebramönstrad h&m klänning
Zebramönstrad h&m klänning - 0 Zebramönstrad h&m klänning - 1

Zebramönstrad h&m klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kort klänning med zebramönster i svart och vitt. Klänningen har v-ringning, långa puffärmar och ett luftigt fall. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster och en trendig look.

sagasellout1
sagasellout1
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gul oneshoulder volangklänning från zara - Superfin gul klänning med oneshoulder och flera volanglager. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med en luftig och lekfull design. Klänningen är kort och har en snygg asymmetrisk axel. Materialet känns lätt och bekvämt.
Liknande annonser
Visa alla