Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit skjortklänning  - Jättefin oanvänd skjortklänning med prislappen kvar. Nypris 449. Stl 36. Den framhäver midjan på ett jättefint sätt och ser sjukt snygg ut på men är tyvärr för liten på mig.
Vit skjortklänning - Vit skjortklänning från Zara i storlek S. Säljer pågrund av att jag aldrig använt den. Nypris=359, mitt pris=200. Aldrig använd och prislapp sitter fortfarande på, därav priset.
Vit skjortklänning  - Säljer denna superfina skjort liknande klänningen som jag hade på studenten för två år sen och därmed den lilla fläcken.
Vit kortärmad skjortklänning - Vit jeansklänning från zara. Använd 2 gånger!! ❤️Sitter som S
Vit skjortklänning från Maje - Supersöt vit skjortklänning från Maje med knappar framtill, markerad midja och volangkjol. Klänningen har trekvartsärmar med dekorativa detaljer längs ärmarna och är gjord i ett lätt, luftigt tyg. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Endast använd 1 gång💗
Vit skjortklänning från Zizzi - Stilren vit skjortklänning från Zizzi i bomull med knappar hela vägen framtill. Klänningen har trekvartsärmar med resår vid ärmslut och klassisk krage. Perfekt för en clean och avslappnad look.
Vit skjortklänning
Vit skjortklänning  - 89 Vit skjortklänning  - 90 Vit skjortklänning  - 91

Vit skjortklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna skjortklänning från Stradivarius då den är för kort för mig (jag är 167cm och den slutar någon centimeter under rumpan). Superfin med sina långa armar och lite tjockare material som gör att den inte är genomskinlig alls! Perfekt på sommaren som den är eller nu på hösten med en stickad tröja till. Aldrig använd med lapparna kvar!

tildaveres
tildaveres
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Säljer min Daily Paper tröja då jag inte har använt den mer än fem gånger. Köpt för 700kr. Kan mötas upp i Örebro eller så står köparen för frakt :-)
 - Säljer mina Crocker-jeans då jag aldrig har använt dem! De har en låg midja, en liten slitning på ena knät och är en ljus tvätt. Kan mötas upp i Örebro eller så tillkommer en fraktkostnad på 39kr! Priset kan alltid diskuteras! :-)
 - Säljer min randiga, croppade t-shirt, köpt på Topshop i London! Kan mötas upp i Örebro eller så tillkommer en fraktkostnad på 39kr! Priset kan alltid diskuteras! :-)
Kostymbyxor från Monki - Säljer mina älskade kostymbyxor från monki då jag har flera liknande vilket gör att de inte används. Supersköna och snygga i bra skick! Priset är alltid förhandlingsbart :-)
Byxor från Weekday! - Säljer mina begiea kostymbyxor från Weekday då de inte används. Skicket är bra med lite noppror på sidan. De är i en croppad ballon-aktig modell. Supersnygga och jättesköna! Priset kan diskuteras :-)
Virkade kuddfodral - Säljer handgjorda kuddfodral på beställning! Du kan välja färg såväl om du vill ha enfärgade eller mönstrade.ä, samtidigt som de kan anpassas efter önskade innerkuddar. Betällningstiden ligger på ca 2 veckor. 300 inkl. frakt :-)
Monki jeans - Säljer skönaste jeansen från Monki! Långa, vida & supermjuka! Säljes då de är snäppet för kort för mig som är 167 cm lång (se bild 2). Fraktas eller möts upp i Örebro! Priset kan diskuteras :-)
Liknande annonser
Visa alla