Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
In the style
In the style - 89 In the style - 90 In the style - 91

In the style

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort turkos klänning från In the style i xs. Knyts på baksidan och är som en bodycon dress. Snygga ballongliknande ärmar. Passar fint till sommaren! Aldrig använt. Ord pris 599kr

Kelly
Kelly
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad ärmlös klänning från Fashion In Style - Säljer en ärmlös klänning från Fashion In Style med färgstarkt mönster i svart, orange och gult. Klänningen har öppen rygg med knytband i nacken och är tillverkad i viskosblandning. Perfekt för dig som gillar unika prints och bekväma material.
(34/36) Randig playsuit från In The Style - Snygg långärmad randig playsuit / jumpsuit / byxdress från In The Style i blått, svart, vitt och brunt/senapsbrun. Dragkedja i ryggen och knyts bak. 🥰
Playsuit ”in the style”  - Sparsamt använd 🌸  Storlek S.  Fint insytt band för markering av midja 🦋
Vintage style maxiklänning - Snedskuren maxiklänning med volanger. Helt ny, aldrig använd.
Italy In The Summer Rosa  - Använd 2 ggr
Miniklännig stl XS från Lucy in the sky - Helt ny miniklänning stl XS från Lucy in the sky.
Beige kort klänning Lucy in the sky - Säljer en beige kortklänning med omlott-detalj och rosett i midjan. Klänningen har smala axelband, ärmlös design och tight passform. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en clean och stilren look med lite edge. Klänningen är endast testad och är från Lucy in the sky pris kan diskuteras
Vinröd bal klänning från Lucy in the sky - Vinröd bal klänning i satin liknande material med smala axelband, draperad urringning och hög slits med volangkant. Baksidan har snygg snörning som ger en extra detalj. Perfekt för bal eller fest och ger en riktigt elegant vibe. Användes en gång för min studentbal och är i ny skick. Köpets nypris inklusive tull för 1500☺️😇
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit blommig kortklänning med puffärm - Söt vit kortklänning med blått blommönster och v-ringning. Klänningen har puffärmar, volangdetaljer och en feminin siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶