Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans klänning  - Storlek 42 men skulle säga att den passar s-m, pris kan diskuteras!!
Jeans klänning - En jättefin jeansklänning med många superfina detaljer. Inga defekter och är i jättebra skick. Är i storlek M men passar mig som är S
Jeans klänning - Galet fin klänning men passar inte mig. Köpt i new york och aldrig använd. Figursydd och super stretchig
jeans klänning  - säljer mammas gammla jeans klänning för att den inte kommer till användning längre !   väldigt fin till sommaren
Zara jeans klänning - Säljer denna fina jeans klänning från Zara med knappar där fram, då den inte används. Endast använt 1 gång🥰
Jeans Klänning - En super fin, super trendig jeans klänning från &otherStories. Aldrig använd, köpte den och den har mest bara legat… hel och ren, samt trogen till sin storlek.
jeans klänning  - Säljer denna så fina jeans klänning med dragkedja baktill!
Jeans klänning  - Säljer en jätte fin jeans klänning som jag använt en gång förut. Den säljs som sagt för att den aldrig kommer till användning.  (Skriv gärna för mer bilder eller om du har frågor kring klänningen!)
Jeans klänning
Jeans klänning  - 89 Jeans klänning  - 90 Jeans klänning  - 91

Jeans klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: AMISU
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg jeans klänning som har band med 3 olika längder. Skriv om ni vill ha fler bilder. Den är i bra skick och lite använd. Den är i storlek 36.

Hej✌️
Hej✌️
(27)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS
Svart axelbandslös kortklänning från Babyboofashion i storlek xs - Svart axelbandslös elegant klänning från Babyboo fashion
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼