Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91 Balklänning  - 92

Balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Rosa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Balklänning i ljusrosa med pärlor över hela klänningen. Fin Öppen i ryggen Uppsydd för en kort tjej 150-160 lång. Storlek 34

majafd
majafd
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning  - Aldrig använd. Skulle haft på min bak men de blev inte av. Från Nelly, sitter bra i längden på mig som är 177
Balklänning  - En ljusrosa balklänning från Nelly. Använd endast några timmar under middagen. Väldigt fin och i ett jätte bra skick🌸🩷 passar till bröllop eller bal eller andra liknande tillställningar. Finns fler bilder att få.
BALKLÄNNING  - balklänning från Nelly!🤩 lånade bilder, dm för fler 💗
Balklänning - Balklänning från Nelly i storlek 34
Balklänning - Balklänning från ”goddiva” 🥹, passar någon runt 165, litet hål på sidan (bild 2) som jag kan sy om det önskas innan jag skickar😊❤️
Balklänning  - Säljer min superfina axelbandslösa rosa/lila balklänning. Klänningens färg är mest lik första bilden, den är inte lika neon som den ser ut på sista. Den har bara använts ett fåtal gånger så i superbra skick!
Balklänning  - Gammalrosa långklänning, perfekt som balklänning. Jag är 170 cm lång och klänningen går ner till marken för mig. Fint skick, endast använd en gång!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕