Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Lång klänning
Lång klänning - 89

Lång klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig klänning💕💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blus  - Snygg blus
Stickad tröja  - Zara stickad marinblå tröja
Levis jeans  - Så snygga Levis 501
Stickad tröja  - Marinblå stickad tröja
Lågmidjade jeans - Snygga lågmidjade jeans från Lee
Levis jeans  - Skit coola Levis jeans
Cardigan  - Så fin cardigan
Stickad tröja - Vit stickad tröja
Svart topp - Så fin topp
Levis jeans  - Så snygga bootcut jeans från Levis
Liknande annonser
Visa alla
Lång klänning  - Säljer nu denna fina lång klänningen med slits från Nelly. Finns inte på hemsidan längre men den är endast använd en gång, dragkedja baktill och är i storlek s🌸
Lång klänning  - En fin nude lång klänning med paljetter på. Ärmarna hänger ned för axlarna. Klänningen är i god skick och använd endast en gång. Den är köpt från Zalando.
Lång klänning  - Säljer denna fina klänning då den inte kommer till användning, endast använd 1 gång. Den är även slutsåld på mangos hemsida 💖🌸
Lång klänning - Jätte fin långklänning me öppen rygg!! Säljer då den inte kommer till användning💕
Lång klänning  - En lång klänning som köptes från urban ourfiters för 600kr då säljer jag för 300kr för den passar inte riktigt mig bara testad på men säljer billigt priset kan diskuteras också🩷
Lång klänning - Lång klänning med blommor
Fortsätt i appen →