Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit lång sommarklänning - Säljer en vit lång klänning med smala axelband och v-ringning. Överdelen har fina virkade och kjolen faller luftigt ner. Perfekt för varma dagar och strandhäng. Dragkedja upptill, väldigt bra skick🩷
Vit lång sommarklänning med smock - Luftig vit långklänning med smock upptill och volang nertill. Klänningen är ärmlös och har en avslappnad passform i ett mjukt, krinklat tyg. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med accessoarer.
Vit sommarklänning - zara  - Supergullig vit sommarklänning från zara, enaxel, Storlek S, en aning fläckig men kan gå bort med medel, slutsåld, bara använt 3 gånger! Ordinarie pris: 369 kr!😚😚
Vit sommarklänning från zara  - Bra skick, använd 1 gång. Storlek S men passar M.
Vit broderad sommarklänning från Zara - Söt vit klänning med broderade blommor och v-ringad. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en lätt utställd kjol. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Från Zara. Superfin och går inte att få tag i längre.
Vit sommarklänning från Zara - Luftig vit klänning från Zara med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg, perfekt för varma dagar. Enkel och stilren design som ger en fräsch look.
Vit sommarklänning från Zara - Söt vit kortklänning från Zara med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har en luftig passform och är tillverkad i ett lätt bomullstyg, perfekt för varma dagar. Enkel och stilren design som känns fräsch och trendig.
Vit sommarklänning zara - Super snygg strand klänning från zara som är väldigt populär säljer då den är för kort. Använt fåtal gånger och är i super fint skick. Bilden är lånad men det är exakt samma klänning skriv för fler bilder!
Lång vit sommarklänning - Zara
Lång vit sommarklänning - Zara  - 89 Lång vit sommarklänning - Zara  - 90 Lång vit sommarklänning - Zara  - 91

Lång vit sommarklänning - Zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit

390 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt långklänning från Zara, köpte den för två år sedan så den finns alltså inte längre i butik. Köpte den för 550kr ny och säljer därför för 350kr+frakt! Kontakta gärna för fler bilder!💕 klänningen är justerbar då man knyter (se bilder)🌷

💕
💕
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt klänning  - Super söt klänning köpt i Amsterdam för 400kr, är djup i ryggen och är super söt med till exempel höga boots! Alldrig använd då den är aningen kort på mig som är 178 cm lång…. Däremot är den perfekt på mina systrar som är kortare än mig! 🤍🖤❤️‍🔥
Grå ribbade mjukisbyxor - Säljer ett par superbekväma grå ribbade yogapants från Adanola. De är super mjuka och gjorda i ett jätte skönt bomullsmaterial. Perfekta för höst och vår, även för att mysa hemma och för att gå till gymmet eller skola💞 Köpa nya för 650kr från Selfridges i London, går ej att köa i Sverige❣️Bara använda nån gång, skriv privat för fler frågor!
Fin sommar blus  - Köpte i Paris men alldrig använd, jätte fin gul färg, mer som färgen på sista bilden! Passar perfekt med linnebyxor och lång kjol men även jeans och shorts! Skriv om ni har frågor!🌸Tröjan har inte någon bestämd storlek, jag skulle säga S-M
Liknande annonser
Visa alla