Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljusblå klänning
Ljusblå klänning  - 0

Ljusblå klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt klänning i finaste ljusblåa färgen (så skönt material!!)☺️

Linnéa💕
Linnéa💕
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå klänning  - Ljusblå klänning från ASOS, använd en gång
ljusblå klänning - använd en gång
Ljusblå oneshoulder klänning med volang - Supersnygg ljusblå långklänning med oneshoulder och volangdetalj vid axeln. Klänningen har en tight passform och en hög slits på sidan som ger en extra touch. Perfekt för dig som vill sticka ut! Materialet känns slätt och följsamt. Den är helt ny och oanvänd!
Ljusblå klänning - Superfin ljusblå klänning med omlott-design och knytning💕Helt ny - lappar kvar!
Ljusblå offshoulder klänning ASOS - Supersöt ljusblå långklänning från ASOS med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, perfekt för sommarens alla tillfällen. Mjuk och stretchig bomullskänsla för extra komfort. Lapp kvar och inte använd
Ljusblå klänning  - Jätte fin ljusblå klänning,använd en gång på min bal säljer för 750. Skriv för fler bilder.
Ljusblå klänning - Säljer en ljusblå långklänning med smala axelband i storlek XS. Klänningen är från shein men är helt ny och oanvänd! Klänningen kostar just nu 256kr på shein men säljer den för 180. 💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit volangklänning med v-ringning - Supersöt vit kortklänning med flera volanger. Perfekt för studenten eller bara sommaren. Aldrig använd. Vid snabb affär kan pris diskuteras.  🙌LÅNADE BILDER🙌
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång